Kanada
Canım Komşularım full film izle
İncele
Canım Komşularım full film izle
Türkçe Dublaj
Canım Komşularım full film izle Liseden sonra cinayet olaylarının yaşandığı sokaklara giriş yapan yönetmen Tierney kendisine bir seri katil geriliminin peşindedir.Montréal de küçük bir dairede yaşayan garson Louise tam bir kedi aşığıdır.Diğer daire de oturan komşusu ise tekerlekli sandalyeye mahkum olmuş güler yüzlü adam Spencer'dır.Daha sonra binaya yeni gelen Victor adındaki genç ise insanları mutlu etmekten zevk alan biridir ve onlarla hemen arkadaşlık kurar.Bir gece yarısı karşı karşıya gelen Louise ile Spencer ellerindeki kan lekelerini görünce birbirlerinden korkarlar.Çünkü sokaklarda dolaşan bir seri katil vardır ve herkes birbirinden şüphe duymaya başlar.Canım Komşularım filmini 720p kalitesi ile sitemizde full hd ve türkçe dublajlı film olarak Gerilim filmi izle kategorisinde bularak izleyebilirsiniz.Keyifli seyirler dileriz.
 • 98dk
 • IMDb 6.7
 • 100
 • 0
Willoughby Ailesi türkçe dublaj izle
İncele
Willoughby Ailesi türkçe dublaj izle
Türkçe Dublaj
Willoughby Ailesi türkçe dublaj izle de çok bencil ebeveynlere sahip olan dört çocuk onların aşırı baskısından ve tuhaf hallerinden bıkmıştır.Çocuklar işine aşırı bağlı olan anne ve babasının onları sevmediğinin farkındadır ve kendi başlarına kalırsa daha iyi olacaklarını inanarak onlar karşı bir planlar yaparlar.Amaçları onları çok uzaklarda macera dolu bir tatile çıkarmaktır.Ancak daha sonra tek başlarına kalan kardeşler ailenin gerçek anlamını öğrenmeye başlarlar.Aynı adı taşıyan yazar Lois Lowry'nin kitabından uyarlama animasyon filmi bol komedi viçeriyor.
 • IMDb 8.2
 • 109
 • 0
Gizemli Kadınlar Topluluğu full hd izle
İncele
Gizemli Kadınlar Topluluğu full hd izle
Türkçe Dublaj
Gizemli Kadınlar Topluluğu full hd izle filmi sıra dışı bir ekibin kuruluş hikayesini ve yaşanan olayları anlatıyor.Evden işe klasik bir yaşam süren Ashley Shields çok değer verdiği annesiyle beraber yaşamaktadır ve yaşamı boyunca asla onu yalnız bırakmamıştır.Ancak annesi vefat edince kendisini büyük bir yalnızlık boşluğunun içerisinde kaybolmuş hisseder.Duygusal ve psikolojik olarak çöken Ashley bu bunalımdan uzun süre çıkamaz.Daha sonra bunu fark eden kardeşi onu hayata yeniden bağlayabilmek için sadece kadınlardan oluşan bir grupla tanıştırır.Daha sonra yeniden bu grupla hayat bulmaya başlar ancak aradan geçen zaman sonra herkesin sakladığı kötü sırlarını da şahit olur.Bu durum karşısında doğru yada yanlışı ayıramayan Ashley Shields bir süre hayatı akışına bırakır.
 • IMDb 5.0
 • 90
 • 0
Brokeback Dağı full film izle
İncele
Brokeback Dağı full film izle
Türkçe Dublaj
Brokeback Dağı full film izle de zorlu hayat koşullarıyla büyümüş olan bir kovboy ve bir çiftçinin hikayesini anlatıyor.Genelde kadınlarla vakit geçiren iki sert erkek bundan çok zevk alırlar.İkisi de Brokeback Dağı etrafında yaşamaktadır ve bir gün çiftlikte tanışıp beraber takılmaya başlarlar.Daha sonra zamanla ikilinin arasında farklı bir duygusal bağ oluşmaya başlar.Her ne kadar bazen kavgalar olsa da kopsalar da aralarında ki bu güçlü bağ onları yeniden birleştirir.Pi'nin Yaşamı filmindeki başarısıyla bize çok etkileyen yönetmen Ang Lee bu filminde çekimlerini yapıyor.
 • 134dk
 • IMDb 8.0
 • 112
 • 0
The Turning türkçe dublaj izle
İncele
The Turning türkçe dublaj izle
Türkçe Dublaj
DreamWorks Pictures tarafından yapılan The Turning türkçe dublaj izle filmi bizi Maine bölgesindeki gizemli bir evin korku dolu hikayesine götürüyor.Kate,tam zamanlı Öğretmenlik işini bırakıp hayatına yatılı öğretmen olarak devam etmek isteyen genç kadın ailesi gözlerinin önünde öldürülmüş olan yetim kızlara bakmaya karar verir.Flora ve Miles'a bakmaya başlayan kadın çok zaman geçmeden evin gizemli olaylarına tanık olmaya başlar.Her gün bir başka tuhaf olayla karşılaşırken bunun ardındaki sırrı da öğrenmeye kararlıdır.
 • 180dk
 • IMDb 3.8
 • 129
 • 0
Katilin Sesi türkçe dublaj izle
İncele
Katilin Sesi türkçe dublaj izle
Türkçe Dublaj
Radio Silence heyecan ve gizem kokan film bir diğer adıyla Katilin Sesi türkçe dublaj izle olarak ülkemizde yayınlandı.Genç ilişki terapisti olan bayan Dr. Jill Peterman bir radyo istasyonunda program sunmaktadır.Bir gün Alexis adında biri programa katılıp intihar ederek kendini öldürür.Bundan sonra programdan ayrılan Jill aradan geçen zaman sonra yeniden radyonun müdürüyle konuşup işine geri döner.Ancak yeni programında da onu dinleyen gizli bir izleyicisi vardır.
 • 90dk
 • IMDb 4.4
 • 137
 • 0
Vahşet Oteli – The Child Remains Filmini izle
İncele
Vahşet Oteli – The Child Remains Filmini izle
Türkçe Dublaj
Gerilimi Her Saniyesinde Hissettiren The Child Remains FilmiYaşanmış bir hikayeden beyaz perdeye uyarlanan The Child Remains filmi, bebek bekleyen bir çiftin kabus dolu hafta sonlarını işlemektedir. Sakin ve huzurlu bir hafta sonu geçirmek isteyen çift tenha bir kırsala doğru yola çıkar. Ancak planladıkları hafta sonu tahmin ettikleri kadar sakin ve huzurlu geçmeyecektir. Çift kimi kimsesi olmayan annelere barınma imkanı veren bir doğum evi keşfeder.Doğum evinde, Rae’nin hamileliği üzerindeki yanlış algılar evliliklerindeki sorunları da arttırırken bina ve personelin korkunç tarihi ve karanlık sırları her şeyi içinden çıkılmaz bir hale getiriyor. Konuyla bağlantılı olarak ortamdaki gerilim ve sinir bozucu hal izlerken tüylerin diken diken olmasına yetmektedir. O şeytani yerde çocuk öldürme olayları her şeyi gizemli bir hale getirmektedir.Gizemli Ve Korkunç Sırlarla Örülü Bir Film The Child RemainsÇocuk korku temasının iyi şekilde işlendiği filmin gerçek olaylardan esinlenerek çekildiğini bilmek de filmin gerilimini arttıran önemli unsurlardan biridir. Başarılı bir suç muhabiri olan Rae geçirdiği travma sonrası stresin üstesinden gelmek için eşi Liam ile şehirden uzaklaşarak gittiği tenha yerde, aradıklarının ötesinde şeylerle karşılaşacaktır. Ve doğa üstü ölümler hakkında bir şeyler öğrenmek durumunda kalacaklardır.
 • 112dk
 • IMDb 5.5
 • 876
 • 0
Tehlikeli Anne Türkçe Dublaj izle
İncele
Tehlikeli Anne Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Tehlikeli Anne, filmin baş rolünde olan amber evlenmek üzeridir ve müstakbel eşinin annesi ile çok iyi anlaşmaktadır. Fakat buna rağmen kayınvalidesi onu hala kabul edememiştir. Oğlunu onunla paylaşmak fazlasıyla zor gelmektedir. Bu konuya çözüm bulmak amacıyla oğlu ile konuşmuştur. Oğlu ona ne olursa olursa onu kabul etmesi gerektiğini söylediğinde ise kayın valide çok çirkin bir sürat ifadesini bürünmüştür. Hepfullfilm aracılığı ile bu filmi en iyi kalitede izleyebilirsiniz. Son zamanlarda çıkan Hint filmleri sayesinde  çok iyi seyir zevklerine ulaşmış durumdayız. Filmi en iyi şekilde izleyip yorumlarda film hakkında fikirlerinizi belirtmenizi öneriyoruz. İyi seyirler.
 • 90dk
 • IMDb 5.5
 • 899
 • 0
Driven 720p izle
İncele
Driven 720p izle
Türkçe Altyazı
Driven, Jim adlı kişinin FBI tarafından kullanılmasını anlatıyor. Özel bir uçakta pilot görevi yapan Jim, uçuştan döndüğünde tam ailesi ile havaalanında buluşacakken baskın yapılarak sürücülüğünü yaptığı uçakta kokain ele geçiriliyor. Sonraısnda yapılan araştırmalar ile pilotun tamamen suçsuz olduğu anlaşılarak onunla iş birliği yapılıyor. Bunun sonrasında başrolü çok farklı olaylar bekliyor. Sonrasında evinin etrafında gezerken bir adamla tanışır ve bu adam eskilerde çok ünlü olan Pontiac adlı aracın tasarımcısıdır. Son zamanlarda borç batağında olduğunu görünce onuda kendi yanına çekerek daha büyük bir olayı çözmek için kolları sıvamışlardır. Filmin sürükleyiciliği sayesinde kendinizi alamayacaksınız.
 • 116dk
 • IMDb 6.2
 • 1.373
 • 0
Shadow Girl Direk izle
İncele
Shadow Girl Direk izle
Türkçe Dublaj
Shadow Girl, gölgeler arasında yalnız başına kalmış bir kadının ilginç hikayesini anlatıyor. Yalnızlık ile çalkalanıp durmuş olan Holly, hayatına adeta bir gölge gibi devam etmektedir. Yıllar geçtikten sonra onu hiç kimse görmezken etrafına gezen eski bir dövüşçü Holly'i farkediyor. Kadın en sonunda dövüşçününde hayatını mahfederek büyük sorunlar ortaya çıkarıyor. Olaylar bu şekilde devam ederken kadının başına gelenler izleyiciler tarafında sürükleyici bir şekilde izlenmeye devam edecek. Olayların asla bitmek bilmediği bu yapıtta aşkın ne anlama geldiğini ve gerçek aşkın nasıl olacağını adeta iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Bu filmi Ekim ayında hepfullfilm.com aracılılığı ile izleme şansını bulabileceksiniz.Bir Hayata Tutunma Hikayesi ‘Shadow Girl’Hayatta her şey yolunda giderken birden başınıza talihsiz bir olay gelir. Talihsiz olayla birden hayatınız alt üst olur. Kimi insan bu talihsizlikle savaşırken kimi insan ise köşesine çekilip kaçmayı tercih eder. Evet, Maria Terasa Larrain’de de aynen böyle oldu. Fakat Maria Terassa kendi hayatının savaşından kaçmasına rağmen hayat ona bir şans sundu.Maria Terassa bir film yapımcısıdır. Toronto da bir filmi düzenlerken birden görme yetisini kaybeder. Bu durum Terassa Larrain’ i çok etkiler ve durumdan utanç duymaya başlar. Bu sorunla tek başına kalmayı, kaygılanmayı ve köşesine çekilmeyi tercih eden Maria Terassa otuz yıl önceki yaşadığı yere Şili’ye dönmeye karar verir.Santiago caddelerinde dolaşırken AndresAlbornoz adında biriyle tanışır. AndresAlbornoz ‘Bird Man’ yani ‘Kuş Adam’ olarak tanınan birisidir. AndresAlbornoz ile yolarının keşismesinden sonra Maria Terassa’nın hayatında yeni bir sayfa açılmaya başlar. AndresAlbornoz ile birlikte Alemeda’nın kör sokak satıcıları ile kaynaşır. Sokak satıcılarının hayata karşı dirençleri, neşeli halleri ve bilgeliklerinden etkilenen Maria Terassa korkularıyla yüzleşir ve hayata tutunur.
 • 75dk
 • 208
 • 0


Yerli Film İzleFilm HD Kalite İle İzlenir Film izlemek bir hobidir. Birçok insan boş vakitlerini film izlemek ile geçirir. Filmler Türk ve yabancı film olmak üzere ikiye ayrılır. Kimisi Türk filmlerinden hoşlanırken kimisi yabancı filmlerden hoşlanır ancak birçok insan yabancı dil bilgisi olmadığı için yabancı filmleri işleyemez izlese de filmin içeriğini anlayamaz. Ancak gününüz şartlarında HD kalite izle ile yabancı filmleri bile Türkçe izlemek mümkün. Türkçe Dublaj İle Film İzlemek Bir Başka Beğendiğiniz herhangi bir yabancı filmi Türkçe olarak izlemek ne güzel olurdu değil mi? Günümüz teknoloji şartlarında filmleri Full hd film izle olarak sitelere girmek mümkün. Telefonunuzdan, bilgisayarınızdan ya da televizyonunuzdan yerli film izlemek istediğinizde film ayarlarından Türkçe dublaj ayarını seçerseniz filmi Türkçe diliyle izleyebilirsiniz.


Yabanci Film izleTürkçe dublaj film izleyerek film keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Filmi Tek Parça Parça İzlemeye Son Televizyonun karşısına uzandınız ve en sevdiğiniz filmi izliyorsunuz. Filmin en heyecanlı yerinde parti bitti ve parti değişikliği yapmak zorundasınız. Günümüz teknoloji çağında parti değiştirmeye son verebilirsiniz. İzlemiş olduğunuz filmin ayarlarında 'altyazili film izle' seçeneğine tıklarsanız izlemiş olduğunuz filmi parça parça yerine hiç ara vermeden izleyebilirsiniz. Böylece film keyfinizi doyasıya yaşamış olursunuz. Gelişen teknoloji sayesinde merakla beklediğiniz filmleri Türkçe dublaj ve full izleme ayarlarıyla keyfini çıkararak izleyebilirsiniz. En iyi filmleri Türkçe dublaj, full HD ve full izleme ayarlarıyla izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Telif ve diğer bilgiler için en hızlı iletişim : [email protected] adresi ile iletişime geçiniz.


dizi izle - full hd film izle - film izle - yabancı dizi izle - iddaa siteleri - istanbul eskort - eskort - escort bayan - istanbul escort - süpertotobet http://supertotobet50.com/
- bodrum escort - eskişehir escort