Hindistan
102 Not Out Full Hd İzle
İncele
102 Not Out Full Hd İzle
Türkçe Dublaj
Hindistan yapımı komedi filmi 102 Not Out'un ilginç bir hikayesi var.75 yaşındaki babasına göre genç olan adam 102 yaşına gelmiş yaşlı babasını huzur evine göndermek ister.Ancak babası da mutlu hayatında evinde devam ederek dünyanın en yaşlı insanı olmayı istemektedir.Hayatın stresli yaşamından uzak bir hayat süren Dattatraya Vakhari 102 yaşına gelmiş ancak halen çocuk ruhlu,eğlenceli bir adamdır.Guinness Rekorlar kitabına adını yazdırmak isteyen oğlundan uzak kalmak ister çünkü o artık yaşlandığını ve öleceğini kabullenmiş mutsuz biri olmuştur.Ona da stresini yansıtmaktadır ve bu durum Dattatraya'ya iyi gelmez.Dattatraya 16 yıl daha yaşayarak adını dünya tarihine yazdırmaya kararlıdır.
 • IMDb 6.5
 • 103
 • 0
Barfi Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur Türkçe İzle
İncele
Barfi Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur Türkçe İzle
Türkçe Dublaj
Barfi Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur Türkçe İzle de Doğuştan konuşma ve duyma özürlü olan Barfi küçük yaşta annesini de kaybedince babası tarafından büyütülür.Barfi tüm bu kötü şeylere rağmen hayata dolu dolu bakan, çok eğlenceli ve merhametli bir adamdır.Bir gün bisiklet sürerken tren camından gördüğü çok güzel kız Shruti Ghosh'a ilk görüşte aşık olur ve onun nişanlı olduğunu öğrense bile en yakın arkadaşı olmak ister.Daha sonra arkadaşlıkla başlayan bu ilişki zamanla kendini büyük bir aşkın kollarına bırakır.Ama Shruti'nin ailesi zengin ve köklü olmasından dolayı Barfi ile evlenmesini asla kabul etmezler.Daha sonra umudunu kesen Barfi küçüklüğünden dostu olan hasta bir kızla şehirden bir süre uzaklaşır ve yıllar sonra geri döndüğünde ilk aşkı Shruti ile yolları yeniden kesişir.
 • 151dk
 • IMDb 8.5
 • 103
 • 0
Sevginin Gücü full hd izle
İncele
Sevginin Gücü full hd izle
Türkçe Dublaj
Sevginin Gücü full hd izle filminde doğuştan konuşma özürlü olan 5 yaşındaki Shahide Pakistanlı küçük bir kız çocuğudur.Yıllardır kızının konuşması için çok çabalayan annesi sonunda Hindistan'a gitmeye karar verir.Daha sonra annesiyle trenle Hindistan'a doğru yolculuğa çıkan kız bütün yol boyunca camdan dışarıyı seyreder ve tren yolcu indirmek için durunca heyecanla gördüğü kuzuların yanına gider.Ancak tren beş dakika sonra hareket düdüğünü çalıp hareket eder ve sesi de duymayan Shahide orada tek başına kalır.Tek başına korkarak çaresizce sokakta dolaşmaya başlayan küçük kız Bajrangi adında iyi yürekli adamla tanışır.Daha sonra küçük kızla iletişim kuramasa da Pakistanlı olduğunu anlayan adam onu ülkesine geri götürmeye karar verir.Sevginin gücü hint filmini 720p kalitesi ile sitemizde full hd ve türkçe dublajlı film olarak Aksiyon filmi izle kategorisinde bularak izleyebilirsiniz.Keyifli seyirler dileriz.
 • 163dk
 • IMDb 8.7
 • 108
 • 0
His Fathers Voice full hd izle
İncele
His Fathers Voice full hd izle
Türkçe Dublaj
His Fathers Voice full hd izle filminde bir anne ile oğlunun yaşadıkları zorlu hayat hikayesine odaklanıyor.Gençliğinde ailesinin yanına ülkesine tatile giden Clara orada yakışıklı genç adam Jon'a aşık olur.Birbirlerine kısa zamanda aşık olan ikili bunu ailelerine taşımak isterler ancak Clara'nın ailesi bu ilişkiyi onaylamaz.Ama buna rağmen birbirlerini terk etmeyen aşıklar evlenmeye karar verirler.Jon'u bırakmayan Clara onunla evlenip ülkesinde sıfırdan yeni bir hayata başlar ve kısa zaman sonra Kris adında bir oğulları olur.Daha sonra Clara eşini Parvathi adındaki bir kadınla yakınlaşırken görür ve bunu sindiremeyip Jon ile kavgalar etmeye başlar.Bu durumda Jon ise onu ardında bırakıp Amerika'ya gidince Clara tek başına oğlu büyütmek zorunda kalır.
 • 89
 • 0
Sye Raa Narasimha Reddy full hd izle
İncele
Sye Raa Narasimha Reddy full hd izle
Türkçe Dublaj
Sye Raa Narasimha Reddy full hd izle İngilizlerin sürekli sömürge ettiği toprakların savaş hikayesine odaklanıyor.Ülke de yayılan bir habere göre kimsenin dilencilik dahi yapmadığı zenginlikler dolu toprakların olduğu bir yer vardır.Hindistan adındaki bu ülkeyi ele geçirmek için savaş hazırlıkları başlar. Narasimha Reddy de küçüklüğünden beri savaşmış ve çıtayla bile birini öldürdüğü duyulmuş,güçlü bir derebeyi savaşçısıdır.İngilizler, büyük bir orduyla Hindistan'ı işgal edip sömürgesi altına alırlar.Büyük vergiler getirilerek halkın sırtından ülke zenginleşmeye başlar ancak bunu dayanamayanlar artık savaşçı Narasimha Reddy'in liderliğinde İngiliz ordusuna karşı acımasız bir savaş başlatırlar.Başlattığı savaş ile Narasimha halkı daha fazla ayaklandırıp İngiliz ordusunu ülkenden def etmeyi amaçlar.
 • 167dk
 • 133
 • 0
İğne İplik türkçe altyazılı izle
İncele
İğne İplik türkçe altyazılı izle
Türkçe Dublaj
Hindistan'ın büyük yapım şirket Yash Raj Film'in çekimlerini üstlendiği İğne İplik türkçe altyazılı izle 'nin başrol oyunculuğunu PK filminden hayran kaldığımız bayan oyuncu Anushka Sharma yapıyor.Ona eşlik eden isim ise yakışıklı Hintli oyuncu Varun Dhawan oluyor.Ailesinin isteği üzerine görücü evlilik yapan Mauji halen onlarla birlikte yaşamakta ve geçimini zor sağlamaktadır.İşinde memnun olmayan patronun sürekli kötü sözler işiten Mauji buna daha fazla dayanamayarak sevdiği meslek Terziliğe yönelir.Terzilik işinde gururuyla dürüstçe iş yapma çabasına giren Mauji bu iş de en iyisi olmayı ister.
 • IMDb 8.3
 • 148
 • 0
Hıçkırık full film izle
İncele
Hıçkırık full film izle
Türkçe Dublaj
Hıçkırık full film izle de Tourette sendromu bulunan Naina Mathur sık sık donup kalmalar,istemsizce hareketler ve kekemelik yaşamaktadır ancak buna rağmen bir öğretmen olmaya hayal etmektedir.Bu yüzden Naina bir çok iş başvurusu ve yaşadığı olumsuz mülakatlardan sonra sonunda kentteki özel okullardan birinde iş bulur.Ancak kısa zaman sonra sınıftakilerin öğrenciler o kadar yaramazdır ki bu durum onu çok zorlamaya başlar.Ancak Naina onların gerçek potansiyelini farklı yönlerde ortaya çıkaracağına inanarak öğretmenlikten vazgeçmez.Hıçkırık filmini 720p kalitesi ile sitemizde full hd ve Hıçkırık türkçe dublajlı film olarak dram filmi izle kategorisinde bularak izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.
 • IMDb 8.4
 • 157
 • 0
Tanhaji The Unsung Warrior full hd izle
İncele
Tanhaji The Unsung Warrior full hd izle
Türkçe Dublaj
Büyük bir bütçe ayrılarak çekimleri yapılan biyografik ve dram türündeki Tanhaji The Unsung Warrior full hd izle Hindistan'ın bu yıl merakla beklenen filmlerinden biriydi.Yönetmen koltuğunda son olarak Lokmanya filmini yapımı üstlenmiş olan Om Raut yer alıyor.Film de bir ordunun efsane komutanı olan Tanhaji Malusare,Babür Komutanı Udaybhan eşliğindeki ordu tarafından korunan Kondhana kalesini ele geçirmeye çalışırlar.Kondhana kalesi Güneyin başkenti olarak bilinir ve çok önemli bir konuma sahiptir.
 • IMDb 6.1
 • 111
 • 0
Hindistan Eşkıyaları türkçe dublaj izle
İncele
Hindistan Eşkıyaları türkçe dublaj izle
Türkçe Dublaj
Dünya çapında tanınan hintli oyuncu Aamir Khan'ın başrol de oynadığı Hindistan Eşkıyaları türkçe dublaj izle filmi bol bol aksiyon ve macera dolu dakikalar yaşatıyor.1975li yıllarda hayal dünyasından çıkmış bir destanı anlatan film Hint Yarımadasında yaşayan bir grup eşkiyanın hayatına odaklanıyor.İngilizlerin adayı tamamen ele geçirmesinden korkan bir grup vatansever Khudabaksh Azaad'ın liderliğinde bir araya gelirler.Amaçları Hindistan'ın tam bağımsızlığını geri alması için onlara karşı savaşmaktır.Bu direnişi fark eden İngiliz komutanı da onların içerisine bir casus sızdırır ve onlardan biri gibi davranarak bütün planı yerle bir edecektir.Ancak ekibe katılan casus Firangi Mallah'ın kafası karışmaya başlar..
 • 164dk
 • IMDb 7.8
 • 106
 • 0
Sultan türkçe dublaj izle
İncele
Sultan türkçe dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hindistan'ın efsane yapımlarından biri olan Sultan türkçe dublaj izle spor,aksiyon ve dramı bir arada yaşatıyor.Yılların güreşçisi Sultan Ali Khan ülkesi Hindistan için dünya çapında olimpiyatlarda madalya kazanmanın hayalini kurar ve bir yandan onun gibi aynı kasabada yaşayan Sultan adındaki bir kadın güreşçi de aynı hayallerle yaşamaktadır.Aarfa adındaki bu genç kız bütün olumsuzlukları rağmen pes etmeyen cesur biridir.Bir gün iki efsane güreşçi Sultan Ali Khan ile Aarfa dövüşlerde karşı karşıya gelir ve bu karşılaşma aralarında aşk tomurcuklarını açtırır.İki güreşçi aşkları ve hayalleri arasında zor bir mücadele verirler.
 • 143dk
 • IMDb 8.1
 • 141
 • 0
Panipat Full Film İzle
İncele
Panipat Full Film İzle
Türkçe Dublaj
Efsane Lagaan filminin yönetmeninin elinden çıkan Panipat Full Film İzle yapımı destancı bir hint savaşını anlatıyor.1761 yılında geçen film de Kral Afganistan Ahmad Shah Abdali ve Maratha arasında yaşanan Panipat savaşının hikayesine odaklanıyor.Daha sonra üçüncü panipat savaşı da Delhi nehrinin yaklaşık 95 km uzaklığında Panipat da gerçekleşti.
 • 192
 • 0
Article 15 Türkçe Altyazılı izle
İncele
Article 15 Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Altyazı
Article 15, Hindistan'ın kırsal bölgeleri içerisinde burnunun dikine giden bir polis memurunun yaşadığı olayları anlatmaktadır. Türlü türlü suçlara karşı savaş açan bu polis memurunun olaylara bakış açısı çok farklıdır. Uyuşturucu en zayıf yönü olan bu kişi ülkenin hiçbir noktasında uyuşturucu ticareti yapılmayana dek savaşmayı tercih etmiştir. Fakat önüne birçok engeller çıkıyor. Bu engelleri atlamak düzgün bir şekilde halkına rahat uyku vermek amacıyla devam etmektedir. Siz değerli sinema severler için en iyi filmler hint sinemasından çıktığı için bu filmlere değer vermenizi öneriyoruz. En iyi filmleri izlemek için hepfullfilm sitesini sürekli takip etmenizi öneriyoruz. İyi seyirler!
 • IMDb 8.4
 • 602
 • 0


Yerli Film İzleFilm HD Kalite İle İzlenir Film izlemek bir hobidir. Birçok insan boş vakitlerini film izlemek ile geçirir. Filmler Türk ve yabancı film olmak üzere ikiye ayrılır. Kimisi Türk filmlerinden hoşlanırken kimisi yabancı filmlerden hoşlanır ancak birçok insan yabancı dil bilgisi olmadığı için yabancı filmleri işleyemez izlese de filmin içeriğini anlayamaz. Ancak gününüz şartlarında HD kalite izle ile yabancı filmleri bile Türkçe izlemek mümkün. Türkçe Dublaj İle Film İzlemek Bir Başka Beğendiğiniz herhangi bir yabancı filmi Türkçe olarak izlemek ne güzel olurdu değil mi? Günümüz teknoloji şartlarında filmleri Full hd film izle olarak sitelere girmek mümkün. Telefonunuzdan, bilgisayarınızdan ya da televizyonunuzdan yerli film izlemek istediğinizde film ayarlarından Türkçe dublaj ayarını seçerseniz filmi Türkçe diliyle izleyebilirsiniz.


Yabanci Film izleTürkçe dublaj film izleyerek film keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Filmi Tek Parça Parça İzlemeye Son Televizyonun karşısına uzandınız ve en sevdiğiniz filmi izliyorsunuz. Filmin en heyecanlı yerinde parti bitti ve parti değişikliği yapmak zorundasınız. Günümüz teknoloji çağında parti değiştirmeye son verebilirsiniz. İzlemiş olduğunuz filmin ayarlarında 'altyazili film izle' seçeneğine tıklarsanız izlemiş olduğunuz filmi parça parça yerine hiç ara vermeden izleyebilirsiniz. Böylece film keyfinizi doyasıya yaşamış olursunuz. Gelişen teknoloji sayesinde merakla beklediğiniz filmleri Türkçe dublaj ve full izleme ayarlarıyla keyfini çıkararak izleyebilirsiniz. En iyi filmleri Türkçe dublaj, full HD ve full izleme ayarlarıyla izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Telif ve diğer bilgiler için en hızlı iletişim : [email protected] adresi ile iletişime geçiniz.


dizi izle - full hd film izle - film izle - yabancı dizi izle - iddaa siteleri - istanbul eskort - eskort - escort bayan - istanbul escort - süpertotobet http://supertotobet50.com/
- bodrum escort - eskişehir escort