1. Temizlikçi (The Cleaning Lady )Türkçe Dublaj izle (2019)

  Temizlikçi (The Cleaning Lady )Türkçe Dublaj izle (2019)

  1080p Türkçe Dublaj

  Temizlikçi (The Cleaning Lady )Türkçe Dublaj izle (2019) Bu filmde The Cleanin adında bir kadın bulunmaktadır ve bu kadın kendini çok yalnız hissetmektedir. bir gün evine gelen bir hizmetçi vardır ve bu hizmetçiyi çok sever. onunla arasında bir arkadaşlık başlar onun hayatında bir erkek arkadaşı vardır ve bu erkek arkadaşıyla hiç de mutlu değildir. kendisini ondan uzaklaştırmaya karar verir Aslında sevmeyi ve sevilmeyi çok seven bir kadındır, adeta sevilmeye bağımlı gibidir, sevilmek Onun için çok önemlidir. Erkek arkadaşından gerekli ilgiyi göremeyen bu kadın evine gelen yeni temizlikçi kadınla ilgilenmeye ve vakit geçirmeye başlar. Bu kadının geçmişinde yüzünde birtakım yaralar oluşmuştur, onun bu haline çok üzülmüştür ve bu konuda onu elinden geldiğince yardım etmeye başlar. çok sevdiği Bu temizlikçi Hanım ile Günden güne çok mutlu olmaya başlamıştır ama kadında bir tuhaflık sevmeye başlar. henüz çok iyi tanımadığı bir kadın aslında onun tanımaya başladığı gibi bir insan değildir. Gün geçtikçe onun tuhaf yanlarını görmeye başlar ve gittikçe bu kadının korkunç yanlarını görmeye başlar. onun nasıl bir insan olduğunu öğrenmeye başladığında artık çok geçtir amabakalım bu kadın onun hayatını nasıl etkileyecektir...
  Temizlikçi (The Cleaning Lady )Türkçe Dublaj izle (2019) 5.0 / 10 4 kullanıcı oyu.
  5.0
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      5.5   4.607

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 27 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Laurie C. 4 Temmuz 2019 09:56:29

  Sabahtan o siteye giriyorum bu siteden çıkıyorum. Artık hal kalmadı. Bi açıl da.

 2. avatar
    güler 4 Temmuz 2019 21:19:59

  açılırsa şayet bakmak istiyorum

 3. avatar
    seccaf 5 Temmuz 2019 21:22:44

  İyi

 4. avatar
    sada 15 Temmuz 2019 18:46:01

  açıl

Yerli Film İzleFilm HD Kalite İle İzlenir Film izlemek bir hobidir. Birçok insan boş vakitlerini film izlemek ile geçirir. Filmler Türk ve yabancı film olmak üzere ikiye ayrılır. Kimisi Türk filmlerinden hoşlanırken kimisi yabancı filmlerden hoşlanır ancak birçok insan yabancı dil bilgisi olmadığı için yabancı filmleri işleyemez izlese de filmin içeriğini anlayamaz. Ancak gününüz şartlarında HD kalite izle ile yabancı filmleri bile Türkçe izlemek mümkün. Türkçe Dublaj İle Film İzlemek Bir Başka Beğendiğiniz herhangi bir yabancı filmi Türkçe olarak izlemek ne güzel olurdu değil mi? Günümüz teknoloji şartlarında filmleri Full hd film izle olarak sitelere girmek mümkün. Telefonunuzdan, bilgisayarınızdan ya da televizyonunuzdan yerli film izlemek istediğinizde film ayarlarından Türkçe dublaj ayarını seçerseniz filmi Türkçe diliyle izleyebilirsiniz.


Yabanci Film izleTürkçe dublaj film izleyerek film keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Filmi Tek Parça Parça İzlemeye Son Televizyonun karşısına uzandınız ve en sevdiğiniz filmi izliyorsunuz. Filmin en heyecanlı yerinde parti bitti ve parti değişikliği yapmak zorundasınız. Günümüz teknoloji çağında parti değiştirmeye son verebilirsiniz. İzlemiş olduğunuz filmin ayarlarında 'altyazili film izle' seçeneğine tıklarsanız izlemiş olduğunuz filmi parça parça yerine hiç ara vermeden izleyebilirsiniz. Böylece film keyfinizi doyasıya yaşamış olursunuz. Gelişen teknoloji sayesinde merakla beklediğiniz filmleri Türkçe dublaj ve full izleme ayarlarıyla keyfini çıkararak izleyebilirsiniz. En iyi filmleri Türkçe dublaj, full HD ve full izleme ayarlarıyla izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Telif ve diğer bilgiler için en hızlı iletişim : [email protected] adresi ile iletişime geçiniz.