Altan Erkekli

 1. Yıldızlar da Kayar Full Hd izle
  Tüm Bilgiler
  Yıldızlar da Kayar Full Hd izle Komedi Filmleri izle, Yerli Film izle 
  Yerli Film
  Yıldızlarda Kayar filminin genel konusu ; İşleri bir türlü yolunda gitmeyen ve mücadele etmekten usanan Bekir ve Tayfur , son işleri olan ajans işinden de nasiplerini almışlardır. Artık şanslarını kırmak bir sapa sahip olmak için Benzer Star adlı bir yarışma düzenlerler. Buradaki amaç ünlü olan kişileri bir arada tutmaktır.Bakalım bahtsız ikili bu mücadelen başarılı çıkacaklarmıdır. Yerli film izleme merkezi olan Hepfullfilm.com iyi seyirler diler.
  • 2016
  • 1080p
  • IMDb 3.7
  • 1.100
  • 0
  Devrim Arabaları Yerli Filmi Full HD izle
  Tüm Bilgiler
  Devrim Arabaları Yerli Filmi Full HD izle Belgesel Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
  Yerli Film
  Önceki yıllarda Devlet Başkanı olan Cemal Gürsel'in en büyük hedeflerinden biriside yerli üretim olan araba üretilmesi idi . Nitekim verdiği emir ile çalışmalara başlanır. 23 tane mühendis hiç sorgusuz sualsız direk ivedi şekilde üretime başlarlar.Devrim adını verecekleri araba Cumhuriyet bayramına kadar hazır olmak zorundadır. Bakalım bu işlev olacakmıdır.
  • 2008
  • 720p
  • IMDb 8.3
  • 489
  • 0
  Hababam Sınıfı Yeniden Full hd izle (2019)
  Tüm Bilgiler
  Hababam Sınıfı Yeniden Full hd izle (2019) Komedi Filmleri izle, Yerli Film izle 
  Yerli Film
  Hababam Sınıfı Yeniden Full hd izle (2019) Bir Efsane filmden bahsetmemiz gerekirse Hababam her zamanki bildiğimiz Hababam gibidir. ve yeni serüvenlerindede Okulu çıldırtmaya devam etmektedirler. onların Bu filmde kızlarla anlaşamadıkları görülmektedir. ama onlar daha sonra kızları benimseyerek aralarına Almaya karar verirler. birleşerek daha çok güçlü olduklarını düşünen Hababam Sınıfı iyice içinden çıkılmaz bir hale gelmiştir. Onlar artık insan ayırmıyorlardır herkesi yanlarına alıyorlardır. en hoşlanmadıkları şey ders işlemektir. Ve bu konuda hocalığını her zaman çıldırtmay ellerinden geldiğince hocalarına ederse işletmeye kararlıdırlar. Ne yapıp edip derslerden kaçarlar ya da dersi kaynatırlar. bunların çok büyük bir tutkuları daha vardır. O da Fenerbahçe'dir sürekli Fenerbahçe peşinde koşarlar ne zaman maçları olsa hemen okuldan kaçıp stada koşarlar. Ama onların bi sorumsuzluk halleri onların insanlıklarını unutturmaz her zaman Ağlayanın yanında olurlar. her zaman insanlara değer verirler onlar genelde insanların Zor zamanlarında yanlarında olur onlar merhametlerini her zaman gösteremezler. herkesin çok Sonraları fark ettikleri bu yönleri hocaları tarafından takdir görülmekteydi. ama Gel gelelim ki bu onların çok yaramaz başarısız birer öğrenci olduğunun gerçeğini değiştirmez. Ama ne yapıp edip hocalarına Şirin görünmeye başarılar. onları hocaları daima sever, zaman zaman ayrı kaldıkları dönme dönemlerde bile hiç ayrılmamış gibi birbirlerini kucaklar lar. onların arasında küslük yoktur hiçbir zaman büyümüş gibi davranmazlar. her zaman çocuk gibidirler her biri birbirinden çok farklıdır hepsinin ayrı bir karakteri vardır. Onlar yeni Bu filmde de biz Hababam Sınıfı sevenleri yine ekranlara kitlemeyedevam edeceklerdir...
  • 2019
  • 1080p
  • IMDb 6.4
  • 19.008
  • 76
  Enes Batur 2 full hd izle (yerli komedi )
  Tüm Bilgiler
  Enes Batur 2 full hd izle (yerli komedi ) 2019 Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Bu film Enes batur' un Bir önceki filminin devamfilmi olarak çekilmiştir. Bu filmde de Enes batur'un küçüklüğünden bu yana yaşamış olduğu bazı sıkıntılardan bahsedildiği görülmektedir.filmde Enes 'in gerçek hayatta çocuklara karşı zararlı bir adamın olduğu algısı ile dalga geçilmektedir. tüm çocuklar onu aslında kahraman gibi görürler ve bu yüzden ona takip etmeyi de çok severler. filmde aslında onu takip etmemeleri gerektiğini vurgulayan birçok komik sahne bulunmaktadır. o Bu filmde Ömer adında bir arkadaşı ile birlikte rol almaktadır. Ömer'le birlikte birçok serüvenlere katılır çeşitli kostümlere giyerler ve kendilerine bir ekip kurarlar Bu ekiple birlikte Kötü insanlara karşı savaşmaya başlarlar. uzaydan buraya düştüğünü zanneden Birçok insana karşı savaşmaya ve laf anlatmaya çalışırlar. oldukça maceralı ve hareketli bir şekilde gerçekleşen bu film Aslında Enes 'in gerçekte ne kadar mutevazı bir hayat sürdüğünü anlatmaktadır. bakalım Filmimiz bizleri nasıl bir eğlenceye götürecektir...
  • 2019
  • 1080p
  • IMDb 5.5
  • 17.509
  • 1381
  Bizi Hatırla yerli film izle
  Tüm Bilgiler
  Bizi Hatırla yerli film izle Dram Filmleri izle, Yerli Film izle 
  Yerli Film
  Bizi Hatırla yerli film izle iş hayatında oldukça basarılı olan kaan kariyer konusunda kendine epey iyi bir yer edinmiştir iki cocugu ve eşiyle ilgilenmekten uzak bir sahil de kasabada yasayan babasını fazlasyla ihmal etmiş olduıgu aklına gelmiştir fakat babasının amansız bir hastalıga yakalandıgını ögrenince apar topar babasının yanına gitmeye karar verecektir babasının yanında işi sebebi ile fazla kalamayacagının farkında olan kaan babasını da alıp istanbula getirmeyi düsünmektedir dünya tatlısı ve cok iyi bir baba olan eşref bey ogluna yük oldugunu düsünerek köyüne geri dönmek ister kaan ın için de bulundugu bu güc durum zor kararlar almasını ve vicdan muhasebesi yapmasının gerektirmektedir.
  • 2018
  • 1080p
  • IMDb 6.6
  • 56.667
  • 366
  Sarıkamış Çocukları 2017 Full hd izle
  Tüm Bilgiler
  Sarıkamış Çocukları 2017 Full hd izle Dram Filmleri izle, Savaş Filmleri izle 
  Yerli Film
  sarıkamıştaki ıolayların arastırılması için görevlendirilen bir ekip 1915 deki olaylar en gercekci haliyle gün yüzüne cıkarmalrı istenmiştir bölgede yaşayan insanlarla yaptıkları konusmalarda 1915 yılında yasamıs olan ik cocugun babaları orgut rafanından kacırılmış ve öldürülmüştür bu iki cocugun birde abileri bulunmaktadır abileri ise vatan için cephe de savasmaktadır bu iki cocuk abilerinin yanına vatan millet içn calısmaya gitmek için karar alırlar Babalarının ölümünden sonra abilerinin yanına Bayrak ve Vatan için savaşmaya gitmeye karar veren çocuklar, düşmana karsı savasmaya giden askerlerle birlik te yola düşeceklerdir ... fullfilm iyi seyirler diler
  • 2017
  • 720p
  • IMDb 6.2
  • 3.531
  • 1
Altan Erkekli Haberleri
Ayla filmi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Ayla filmi nerede çekildi?     Ayla filmi oyuncuları ve konusu, filmin televizyonda yayınlanmasıyla beraber gündeme geldi. Ayla filmini ekranları başında seyreden izleyiciler, . Kore Savaşı’nda Astsubay Süleyman Dilbirliği’nin başından geçen olayları anlatan filmin konusunu öğrenmek istiyor. Başarılı filmde İsmail Hacıoğlu, Kim Seol, Çetin Tekindor, Ali Atay gibi isimler yer alıyor. Peki, Ayla filmi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Ayla filmi nerede çekildi? İşte, filme ilgili ayrıntılı bilgiler… Ayla filmi televizyon ekranlarında yeniden izleyici karşısına çıkıyor. Ayla filmi oyuncuları ve konusu araştırılan konular arasında yerini aldı. Kore Savaşı’nda Astsubay Süleyman Dilbirliği’nin başından geçen olaylardan esinlenilerek beyaz perdeye aktarılan filmin oyuncuları arasında İsmail Hacıoğlu, Kim Seol, Çetin Tekindor, Ali Atay, Murat Yıldırım, Taner Birsel, Altan Erkekli, Meral Çetinkaya gibi isimler bulunuyor. Peki Ayla filmi nerede çekildi? AYLA FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ? Ayla filminin çekimleri Tarsus’ta yapıldı. Tarsus’un bazı tarihi binaları da Ayla filminin çekimlerinde kullanıldı. AYLA FİLMİ OYUNCULARI İsmail Hacıoğlu Kim Seol Çetin Tekindor Ali Atay Murat Yıldırım Taner Birsel Altan Erkekli Meral Çetinkaya Damla Sönmez Büşra Develi Eric Roberts Lee Kyung-Jin Sinem Uslu Erkan Petekkaya AYLA FİLMİ KONUSU 1950 yılında savaşta yer alan Süleyman Astsubay savaş meydanında küçük bir kız bulur. 5 yaşındaki bu Koreli kız yetimdir ve nereye gideceğini bilmemektedir. Astsubay kızı yanına alır ve Ayla ismini verir. Birliğin neşesi haline gelen Ayla ile astsubay kısa sürede baba-kız gibi olurlar. Ancak 15 ay sonunda birliğin Türkiye’ye geri dönme kararı çıkar. Ayla’yı bırakıp dönmek istemeyen Süleyman Astsubay her yolu denese de Kore kanunlarını aşamaz. Küçük kızı geride bırakmak zorunda kalan Süleyman ve yetimlere uygulanan sisteme dahil olarak yetimhaneye verilecek olan Ayla son vedalarında tekrar bir araya gelmeye söz verirler. Yıllar ikiliyi yeniden buluşturacak mıdır?.  
 •   105
 •   0


Yerli Film İzleFilm HD Kalite İle İzlenir Film izlemek bir hobidir. Birçok insan boş vakitlerini film izlemek ile geçirir. Filmler Türk ve yabancı film olmak üzere ikiye ayrılır. Kimisi Türk filmlerinden hoşlanırken kimisi yabancı filmlerden hoşlanır ancak birçok insan yabancı dil bilgisi olmadığı için yabancı filmleri işleyemez izlese de filmin içeriğini anlayamaz. Ancak gününüz şartlarında HD kalite izle ile yabancı filmleri bile Türkçe izlemek mümkün. Türkçe Dublaj İle Film İzlemek Bir Başka Beğendiğiniz herhangi bir yabancı filmi Türkçe olarak izlemek ne güzel olurdu değil mi? Günümüz teknoloji şartlarında filmleri Full hd film izle olarak sitelere girmek mümkün. Telefonunuzdan, bilgisayarınızdan ya da televizyonunuzdan yerli film izlemek istediğinizde film ayarlarından Türkçe dublaj ayarını seçerseniz filmi Türkçe diliyle izleyebilirsiniz.


Yabanci Film izleTürkçe dublaj film izleyerek film keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Filmi Tek Parça Parça İzlemeye Son Televizyonun karşısına uzandınız ve en sevdiğiniz filmi izliyorsunuz. Filmin en heyecanlı yerinde parti bitti ve parti değişikliği yapmak zorundasınız. Günümüz teknoloji çağında parti değiştirmeye son verebilirsiniz. İzlemiş olduğunuz filmin ayarlarında 'altyazili film izle' seçeneğine tıklarsanız izlemiş olduğunuz filmi parça parça yerine hiç ara vermeden izleyebilirsiniz. Böylece film keyfinizi doyasıya yaşamış olursunuz. Gelişen teknoloji sayesinde merakla beklediğiniz filmleri Türkçe dublaj ve full izleme ayarlarıyla keyfini çıkararak izleyebilirsiniz. En iyi filmleri Türkçe dublaj, full HD ve full izleme ayarlarıyla izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Telif ve diğer bilgiler için en hızlı iletişim : [email protected] adresi ile iletişime geçiniz.


dizi izle - full hd film izle - film izle - yabancı dizi izle - iddaa siteleri - istanbul eskort - eskort - escort bayan - istanbul escort - süpertotobet http://supertotobet50.com/
- bodrum escort - eskişehir escort