1. Organize İşler 2 full sansürsüz izle (yerli komedi)

  Organize İşler 2 full sansürsüz izle (yerli komedi)

  720p Yerli Film

  Organize İşler 2 full sansürsüz izle (yerli komedi) Filmin ikinci serisi Oğlan organize işler bunlar sazan Sarmalı filmde bu defa onlar artık eskisi kadar zayıf değillerdir derslerini almışlardır cunku az dayak yememişlerdir sonunda dayak yiye yiye dayak atmayı da öğrenirler ve yeniden organize olurlar onlar İstanbul'un en güzel mekanlarında çevrilmemiş iş Bırakmazlar Bu sefer de kimseye yakalanmadan başlarına aldıkları türlü belalardan kurtulmaya çalışırlar kurdukları çetenin başında Noyan Asım yer almaktadır Asım bu işlere alışıktır ona hicte zor gelmez bu iş yıllardır insanları dolandırıyor tabiki o dolandırmaya Bu filmde de devam eder bu işten hiçbir zaman vazgeçmeyi düşünmez yapmış kolay paradir çünkü yapmış olduğu dolandırıcılıklar la ve oyunlarla çeşit çeşit işlere bulaşır ve hayatındaki herkesin başına dolandırıcılık işini Sarar o Usta bir dolandırıcıdır kolay kolay yakalanması mümkün değildir ve ekibini de kendisi gibi yetiştirir yetiştirildiği bu ekibine sazan Sarmalı adını takar sonra da ekipçe dolandırma eşine koyulurlar o ekibine çok Güvenir bakalım asım ve ekibi Bu filmde başlarını belaya sokmadan amaçlarına ulaşabilecekler mi...
  Organize İşler 2 full sansürsüz izle (yerli komedi) 6.7 / 10 71 kullanıcı oyu.
  6.7
  ( Toplamda 71 oy verildi. )

      7.8   100.247

Background
Reklamı Geç
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 898 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    asker 7 Ağustos 2019 19:28:38

  yorumda bulunuyorum. Ananizi sikim film yok ki

 2. avatar
    Smsms 22 Temmuz 2019 12:09:25

  Açılmıyor admin açsana telif yemiş galiba

 3. avatar
    Nurcan ülkü 17 Eylül 2019 22:04:34

  Izleyebilsem

 4. avatar
    Ali 17 Eylül 2019 13:07:19

  Yalan

 5. avatar
    azcık 17 Eylül 2019 02:50:06

  şu filimler az hızlı açılsa ya

 6. avatar
    Osman 15 Eylül 2019 22:45:26

  Super!!!!!!!

 7. avatar
    manymany 14 Eylül 2019 22:13:30

  film açılmıyoooooo….

savoybetting


Yerli Film İzleFilm HD Kalite İle İzlenir Film izlemek bir hobidir. Birçok insan boş vakitlerini film izlemek ile geçirir. Filmler Türk ve yabancı film olmak üzere ikiye ayrılır. Kimisi Türk filmlerinden hoşlanırken kimisi yabancı filmlerden hoşlanır ancak birçok insan yabancı dil bilgisi olmadığı için yabancı filmleri işleyemez izlese de filmin içeriğini anlayamaz. Ancak gününüz şartlarında HD kalite izle ile yabancı filmleri bile Türkçe izlemek mümkün. Türkçe Dublaj İle Film İzlemek Bir Başka Beğendiğiniz herhangi bir yabancı filmi Türkçe olarak izlemek ne güzel olurdu değil mi? Günümüz teknoloji şartlarında filmleri Full hd film izle olarak sitelere girmek mümkün. Telefonunuzdan, bilgisayarınızdan ya da televizyonunuzdan yerli film izlemek istediğinizde film ayarlarından Türkçe dublaj ayarını seçerseniz filmi Türkçe diliyle izleyebilirsiniz.


Yabanci Film izleTürkçe dublaj film izleyerek film keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Filmi Tek Parça Parça İzlemeye Son Televizyonun karşısına uzandınız ve en sevdiğiniz filmi izliyorsunuz. Filmin en heyecanlı yerinde parti bitti ve parti değişikliği yapmak zorundasınız. Günümüz teknoloji çağında parti değiştirmeye son verebilirsiniz. İzlemiş olduğunuz filmin ayarlarında 'altyazili film izle' seçeneğine tıklarsanız izlemiş olduğunuz filmi parça parça yerine hiç ara vermeden izleyebilirsiniz. Böylece film keyfinizi doyasıya yaşamış olursunuz. Gelişen teknoloji sayesinde merakla beklediğiniz filmleri Türkçe dublaj ve full izleme ayarlarıyla keyfini çıkararak izleyebilirsiniz. En iyi filmleri Türkçe dublaj, full HD ve full izleme ayarlarıyla izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Telif ve diğer bilgiler için en hızlı iletişim : [email protected] adresi ile iletişime geçiniz.