1. Görülmüştür full tek parca izle

  Görülmüştür full tek parca izle

  1080p Yerli Film

  Görülmüştür full tek parca izle Bu filmde Zakir adın ne adam yaşamaktadır. Zakir annesi ile birlikte aynı evde hayatını sürdürmektedir. annesiyle beraber sıradan bir hayat yaşayan Zakir hayata karşı çok fazla bir bilgiye sahip değildir. çok monoton bir hayat süren Zakir sadece işe gidip gelmektedir Ne etliye nede sütlüye karışan Zakir bu hayatta çok da zorlanmaz,onun yapmış olduğu iş bir cezaevinde görev anlatır onun yapmış olduğu çok fazla yorucu olmasa da O kendini dışarıya kapatmıştır. sosyalleşmeyen ve o bu durumdan çok da şikayetçi değildir. başına bir iş almak istemez alelade yaşamdan memnundur. elinden geldiğince de böyle kalmaya çalışır. Zakir cezaevinde mektuplardan Sorumlu bir memurdur gelip giden mektupların uygun veya uygunsuz yerlerini Karalar ve bu şekilde mektuplara sahiplerineiletir üzerlerine de görülmüştür damgasını da vurmaktadır. Tabii gayet bu durum savaşmıştır, ilk zamanki gibi zorlanmıyor dur. işi pratiğe dökmüştür, hatta artık ezberden bile yapmaya başlamıştır. onun yaşamı şu anda bu sekildedir,hayatta çok da fazla ilgilendiği başka bir şey yoktur. Onun için Varsa yoksa sadece işidir. bazen yapmış olduğu bu işten sıkılır ama onun için yapabilecek başka bir iş yoktur, Onun şu anda anladığı en iyi iş budur. Yine bir gün işini yapmakta iken mahkumlardan birine gelen bir mektubun içerisinden bir resim çıkar, mektubun içerisinden çıkan Bu resme çok dikkatli bir şekilde bakan Zakir, resimdeki bayanın güzelliğine hayran kalmıştır. Resimdeki bayanın adı Semanurdur. gözünü O resimden anlamıyordur bu çok beğendiği fotoğrafı sahibine vermemeyi ve bu fotoğrafı kendisi için saklamayı düşünür. ama bu fotoğraf Cezaevi' nde yatmakta olan azılı Bir suçlu Recep bey 'in karısına aittir. Onun bu fotoğrafı saklaması hırsızlık yapmaktan farklı değildir ama her ne olursa olsun bu fotoğrafı saklamaya karar verir. Çünkü artık bu iş sadece bir fotoğraf değildir Onun için Zahir bu fotoğrafın Sahibine takılı kalmıştır...
  Görülmüştür full tek parca izle 3.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  3.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      6.6   1.550

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    ian er 9 Temmuz 2019 20:51:23
 2. avatar
    Ahmet 21 Haziran 2019 22:34:53

  Açılırsa izleyeceğiz bakalım

 3. avatar
    agit 20 Haziran 2019 09:13:25

  izlemeden ne yorumu yapılır

Yerli Film İzleFilm HD Kalite İle İzlenir Film izlemek bir hobidir. Birçok insan boş vakitlerini film izlemek ile geçirir. Filmler Türk ve yabancı film olmak üzere ikiye ayrılır. Kimisi Türk filmlerinden hoşlanırken kimisi yabancı filmlerden hoşlanır ancak birçok insan yabancı dil bilgisi olmadığı için yabancı filmleri işleyemez izlese de filmin içeriğini anlayamaz. Ancak gününüz şartlarında HD kalite izle ile yabancı filmleri bile Türkçe izlemek mümkün. Türkçe Dublaj İle Film İzlemek Bir Başka Beğendiğiniz herhangi bir yabancı filmi Türkçe olarak izlemek ne güzel olurdu değil mi? Günümüz teknoloji şartlarında filmleri Full hd film izle olarak sitelere girmek mümkün. Telefonunuzdan, bilgisayarınızdan ya da televizyonunuzdan yerli film izlemek istediğinizde film ayarlarından Türkçe dublaj ayarını seçerseniz filmi Türkçe diliyle izleyebilirsiniz.


Yabanci Film izleTürkçe dublaj film izleyerek film keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Filmi Tek Parça Parça İzlemeye Son Televizyonun karşısına uzandınız ve en sevdiğiniz filmi izliyorsunuz. Filmin en heyecanlı yerinde parti bitti ve parti değişikliği yapmak zorundasınız. Günümüz teknoloji çağında parti değiştirmeye son verebilirsiniz. İzlemiş olduğunuz filmin ayarlarında 'altyazili film izle' seçeneğine tıklarsanız izlemiş olduğunuz filmi parça parça yerine hiç ara vermeden izleyebilirsiniz. Böylece film keyfinizi doyasıya yaşamış olursunuz. Gelişen teknoloji sayesinde merakla beklediğiniz filmleri Türkçe dublaj ve full izleme ayarlarıyla keyfini çıkararak izleyebilirsiniz. En iyi filmleri Türkçe dublaj, full HD ve full izleme ayarlarıyla izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Telif ve diğer bilgiler için en hızlı iletişim : [email protected] adresi ile iletişime geçiniz.