1. BABA ‘Bu Alem Bi Alem’ full sansürsüz izle

  BABA ‘Bu Alem Bi Alem’ full sansürsüz izle

  1080p Yerli Film

  BABA 'Bu Alem Bi Alem' full sansürsüz izle Bildikleri bir alem vardır ve bu aleme baba olmak için çabalar Kamuran, ama o daha kendi ailesine bile Baba ola bilme yeteneğim yoktur. Çünkü kendisini bu işlere fazlasıyla kaptırır. girdiği bu işin Boş iş olduğunu fark eden Kamuran, bu durumdan yavaşça sıkılmaya başlamıştır. sonunda pişman olup kalkıştı bu işlerden ayrılmaya karar verir. Ama bu işten kurtulmak o kadar kolay değildir. Çünkü yapmış oldukları Kanuni olmayan bir sürü illegal işler vardır. bundan sonra illegal hiçbir iş yapmamaya ve yapacagı bir isin yasal olacağına dikkat eder. bundan sonra yaşamına çeki düzen verecek olan kamuran geçmişini arkada bırakıp İzmir'deki kızlarının yanına gitmeye karar verir. onlara daha yakın olabilmek için oturdukları semte yakın olan Seferihisar' yerleşmeye karar verir. ama onlar daha önce babaları kirli işlerle uğraştıklarını bildiği için onu terk etmişlerdir. bu durumdan zarar görmek istememişlerdir. çünkü kızlarından biri olan Zeynep 'in 2 tane kızı vardı ve kendini onları adamıştır. kızlarından en büyüğü olan Yağmur okuyup Doktor olmayı başarmıştır. Ama küçük kız Okulunu bitiremediği için bir mesleğe sahip olamamıştır. Tam da bu sıralar kamuran çıkıp gelmeye karar vermiştir. Ama onların arası uzun süredir birlikte olmadıkları için açıktır.daha yakın olsun diye Seferihisar 'a taşınır. Ama yaptıklarından ve yaşadıklarından çok pişman olan Kamuran çocuklarının gönlünü kazanabilmek için elimden geleni yapmaya hazırdır. onların gönlünü kazanabilmek o kadar da kolay değildir Çünkü onlar artık çocuk değil her şeyin farkında olan iki yetişkin insandırlar. bir şekilde kızlarının gönlünü almayı Başaran Baba Aslında bir alemin babası olmak kız babası olmaktan daha kolay olduğunun farkına varır. Bu alem bambaşka bir alemdir...
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.2   2.297

Background
Reklamı Geç
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 9 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Gözde başaran 8 Eylül 2019 22:39:44

  Güzel

 2. avatar
    şş 13 Ağustos 2019 18:19:22
 3. avatar
    Ali 9 Ağustos 2019 13:59:08
savoybetting


Yerli Film İzleFilm HD Kalite İle İzlenir Film izlemek bir hobidir. Birçok insan boş vakitlerini film izlemek ile geçirir. Filmler Türk ve yabancı film olmak üzere ikiye ayrılır. Kimisi Türk filmlerinden hoşlanırken kimisi yabancı filmlerden hoşlanır ancak birçok insan yabancı dil bilgisi olmadığı için yabancı filmleri işleyemez izlese de filmin içeriğini anlayamaz. Ancak gününüz şartlarında HD kalite izle ile yabancı filmleri bile Türkçe izlemek mümkün. Türkçe Dublaj İle Film İzlemek Bir Başka Beğendiğiniz herhangi bir yabancı filmi Türkçe olarak izlemek ne güzel olurdu değil mi? Günümüz teknoloji şartlarında filmleri Full hd film izle olarak sitelere girmek mümkün. Telefonunuzdan, bilgisayarınızdan ya da televizyonunuzdan yerli film izlemek istediğinizde film ayarlarından Türkçe dublaj ayarını seçerseniz filmi Türkçe diliyle izleyebilirsiniz.


Yabanci Film izleTürkçe dublaj film izleyerek film keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Filmi Tek Parça Parça İzlemeye Son Televizyonun karşısına uzandınız ve en sevdiğiniz filmi izliyorsunuz. Filmin en heyecanlı yerinde parti bitti ve parti değişikliği yapmak zorundasınız. Günümüz teknoloji çağında parti değiştirmeye son verebilirsiniz. İzlemiş olduğunuz filmin ayarlarında 'altyazili film izle' seçeneğine tıklarsanız izlemiş olduğunuz filmi parça parça yerine hiç ara vermeden izleyebilirsiniz. Böylece film keyfinizi doyasıya yaşamış olursunuz. Gelişen teknoloji sayesinde merakla beklediğiniz filmleri Türkçe dublaj ve full izleme ayarlarıyla keyfini çıkararak izleyebilirsiniz. En iyi filmleri Türkçe dublaj, full HD ve full izleme ayarlarıyla izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Telif ve diğer bilgiler için en hızlı iletişim : [email protected] adresi ile iletişime geçiniz.