1. Avengers: Oyunun Sonu Türkçe Dublaj izle (2019)

  Avengers: Oyunun Sonu Türkçe Dublaj izle (2019)

  1080p Türkçe Dublaj

  Avengers: Oyunun Sonu Türkçe Dublaj izle (2019) Avengers filminde birtakım Kahramanlar vardır. ama bu kahramanlar Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ile kahramanlardan bir kısmı kaybolur, bu kötü adam ülkede kendi dengesini kurmaya çalışmaktadır. herkes mutsuzdur ne yapacaklarını bilemez bir haldedirler. ama dünyada Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk kendi arkadaşlarının yasını tutmaktadırlar acıları çok derindir . onların yapabilecek bir şeyleri yoktur bu durum karşısında ve onların hiç ummadıkları bir şey oluverir en zayıf anlarında Iron ve Nebula ne olduğunu anlamadan kendilerini bir uzay gemisinin içerisinde sürüklenmek de olduğunu görürler. ne olup bittiğini hala henüz anlamamışlar dır ve onlar için işler iyice çıkılmaz bir hale gelmiştir , Acaba onlardamı diğer Kahramanlar gibi kayıplara mı karışacakdir diye düşünmeye başlamışlardır. Onlar burada kuantum bölgesine düşmüşlerdir. buradan Kaçış yollarını ararken buradan kaçış yolu olduğunu fark ederler. Avengers ekibinin kalan üyelerine giden Ant-Man, onlar ici tek çare olacaktır. Onlar burada daha önce varlığını bilmediği bir takım yerler keşfederler, kötü adamın kendilerinden aldığı özgürlüklerini geri kazanabilmeleri için birtakım mücadeleye girişirler burada kendi hayatlarını tehlikeye sokan bu adam için savaşmaya karar verirler ve onun yapmış olduğu bu kötülüğün intikamını bir şekilde almaya yemin etmişlerdir...
  Avengers: Oyunun Sonu Türkçe Dublaj izle (2019) 9.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  9.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      8.4   2.707

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Eray sertel 24 Nisan 2019 18:24:05

  Guzel film tavsie ederim

 2. avatar
    ayaz 29 Nisan 2019 11:09:41

  İyi film

 3. avatar
    cengizhan 24 Haziran 2019 10:24:06

  güzel

Yerli Film İzleFilm HD Kalite İle İzlenir Film izlemek bir hobidir. Birçok insan boş vakitlerini film izlemek ile geçirir. Filmler Türk ve yabancı film olmak üzere ikiye ayrılır. Kimisi Türk filmlerinden hoşlanırken kimisi yabancı filmlerden hoşlanır ancak birçok insan yabancı dil bilgisi olmadığı için yabancı filmleri işleyemez izlese de filmin içeriğini anlayamaz. Ancak gününüz şartlarında HD kalite izle ile yabancı filmleri bile Türkçe izlemek mümkün. Türkçe Dublaj İle Film İzlemek Bir Başka Beğendiğiniz herhangi bir yabancı filmi Türkçe olarak izlemek ne güzel olurdu değil mi? Günümüz teknoloji şartlarında filmleri Full hd film izle olarak sitelere girmek mümkün. Telefonunuzdan, bilgisayarınızdan ya da televizyonunuzdan yerli film izlemek istediğinizde film ayarlarından Türkçe dublaj ayarını seçerseniz filmi Türkçe diliyle izleyebilirsiniz.


Yabanci Film izleTürkçe dublaj film izleyerek film keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Filmi Tek Parça Parça İzlemeye Son Televizyonun karşısına uzandınız ve en sevdiğiniz filmi izliyorsunuz. Filmin en heyecanlı yerinde parti bitti ve parti değişikliği yapmak zorundasınız. Günümüz teknoloji çağında parti değiştirmeye son verebilirsiniz. İzlemiş olduğunuz filmin ayarlarında 'altyazili film izle' seçeneğine tıklarsanız izlemiş olduğunuz filmi parça parça yerine hiç ara vermeden izleyebilirsiniz. Böylece film keyfinizi doyasıya yaşamış olursunuz. Gelişen teknoloji sayesinde merakla beklediğiniz filmleri Türkçe dublaj ve full izleme ayarlarıyla keyfini çıkararak izleyebilirsiniz. En iyi filmleri Türkçe dublaj, full HD ve full izleme ayarlarıyla izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Telif ve diğer bilgiler için en hızlı iletişim : [email protected] adresi ile iletişime geçiniz.