1. Adaletsiz Türkçe Dublaj izle (2019)

  Adaletsiz Türkçe Dublaj izle (2019)

  720p Türkçe Dublaj

  Bu filmde adaletsiz olan birtakım polisler vardır. Bu Polisler bir gün yapmış oldukları göz altının sorgulamasında konuşturmaya çalıştıkları suçluları işkenceyle konuşturmak da iken kameraya alınmaktadır. burada Yaşanan bu işkenceleri teşkilatta bununla kimliği gizli bir şahıs tarafından çekilmiş olan görüntüleri Medya sızdırılır. bu görüntülerin medyaya sızdırani hiç kimse henüz
  bilmiyordur ve bu sızan görüntüleri izleyen halk tüm ayrıntılarıyla sosyal medyada görmektedir. izlenen bu görüntülerin sonucunda halk sessiz ve kayıtsız kalmaz eleştirilerin sonucunda bu şiddeti uygulayan kişiler için soruşturma başlatılır. soruşturmaya alınan Bu kişiler geçici olarak görevlerinden uzaklaştırma almışlardır. bu durum karşısında çok mutsuzlardır, Onlara bu ihaneti eden kişiyi bulmak isterler ama görevlerinden uzaklaştırma aldıkları için bunu başarı bilmeleri o kadar da kolay değildir. onlar zanlıya karşı yapmış oldukları bu şiddetin bu kadar tepki göreceğini Hiç düşünmemiş lerdir, onlar için bu çok normal gibidi daha önce de sürekli uygulamışlardır. Bu yüzden almış oldukları Ceza 'dan dolayı çok şaşkın bir durumdadırlar, aradan geçen biraz vakit ten sonra kendilerine karşı olan birisini fark ederler. Onlara bu ihaneti Sadece bu kişinin yapabileceğini düşünürler ama ellerinde bir kanıtları olmadığı için bu kişinin üstüne gidemezler veeli boş bir şekilde beklemek zorunda kalırlar. Onların tek bildiği iş polisliktir ve bu işi çok uzun zamandan beri yapmışlardır. uzaklaştırma aldıklarına göre artık kaybedecek hiçbir şeyleri olmadığını düşünürler. onlar kanun ve yasaları artık umursamaz bir hale gelmişlerdir. Ama kafalarına koymuşlardır bir kere Ne yapıp edip Onlara bu kötülüğü yapan kişiyi bulacaklar ve gerekli cezayı vereceklerdir. fakat onlar Artık eskisi gibi polis olmadıkları için bunu böyle kolay başaramazlar. bunun için bir takım araştırmalar yapmak zorundadırlar kendilerine bu ihanet eden kişinin adresini bulmak isterler onların artık kaybedecek hiçbir şey olmadığına göre kendilerine bu kötülüğü yapan kişiyi er ya da geç bulurlar. ve onları hiç kimseye sezdirmeden ortadan kaldırmaya başlamışlardır bile. Onlar daha önce polisi oldukları için arkalarında bir iz bırakmadan nasıl kaçabilecek lerini çok iyi biliyorlar dır. Bu yüzden olayı araştıran polisler hiçbir iz bulamadıkları için olayı aydınlatan adami hala Aramaya devam ederler. Onlar ilk zamanlar intikamlarını alabilmelerini Kendilerinde bir hak olduğunu düşünmüş olsalar da zamanla yaptıkları bu işin yanlış olduğunun farkına varırlar. ama ne kadar yanlış olursa olsun onların içine düşen Bu kim onları bu işi yapmaktan uzak tutamıyor dur. bakalım bu Gerçek suçlular polis tarafından yakalanmayı atlatabilecek ler midir...
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.5   1.427

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı

Yerli Film İzleFilm HD Kalite İle İzlenir Film izlemek bir hobidir. Birçok insan boş vakitlerini film izlemek ile geçirir. Filmler Türk ve yabancı film olmak üzere ikiye ayrılır. Kimisi Türk filmlerinden hoşlanırken kimisi yabancı filmlerden hoşlanır ancak birçok insan yabancı dil bilgisi olmadığı için yabancı filmleri işleyemez izlese de filmin içeriğini anlayamaz. Ancak gününüz şartlarında HD kalite izle ile yabancı filmleri bile Türkçe izlemek mümkün. Türkçe Dublaj İle Film İzlemek Bir Başka Beğendiğiniz herhangi bir yabancı filmi Türkçe olarak izlemek ne güzel olurdu değil mi? Günümüz teknoloji şartlarında filmleri Full hd film izle olarak sitelere girmek mümkün. Telefonunuzdan, bilgisayarınızdan ya da televizyonunuzdan yerli film izlemek istediğinizde film ayarlarından Türkçe dublaj ayarını seçerseniz filmi Türkçe diliyle izleyebilirsiniz.


Yabanci Film izleTürkçe dublaj film izleyerek film keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Filmi Tek Parça Parça İzlemeye Son Televizyonun karşısına uzandınız ve en sevdiğiniz filmi izliyorsunuz. Filmin en heyecanlı yerinde parti bitti ve parti değişikliği yapmak zorundasınız. Günümüz teknoloji çağında parti değiştirmeye son verebilirsiniz. İzlemiş olduğunuz filmin ayarlarında 'altyazili film izle' seçeneğine tıklarsanız izlemiş olduğunuz filmi parça parça yerine hiç ara vermeden izleyebilirsiniz. Böylece film keyfinizi doyasıya yaşamış olursunuz. Gelişen teknoloji sayesinde merakla beklediğiniz filmleri Türkçe dublaj ve full izleme ayarlarıyla keyfini çıkararak izleyebilirsiniz. En iyi filmleri Türkçe dublaj, full HD ve full izleme ayarlarıyla izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Telif ve diğer bilgiler için en hızlı iletişim : [email protected] adresi ile iletişime geçiniz.