X-Men: Dark Phoenix Türkçe Dublaj izle (2019)
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
6.4 IMDB Puanı 1 Yorum 1,353 Görüntülenme

X-Men: Dark Phoenix Türkçe Dublaj izle (2019)

Bu filmde bizim x-man ekibinin çok belalı ve Zorlu düşmanları bulunmaktadır. onların burada tehlikeli bir görevi vardır ve içlerinden bir arkadaşı bu göreve gider. Onun bu görevi uzayda dır uzayda kurtarma ile alakalı bir görevi vardır ve bu görevi esnasında yaralanır, onu burada yaralayan kozmik güç çok güçlü bir güçtür. burada almış olduğu darbe yüzünden neredeyse ölmek üzere bir duruma gelmiştir , ama ölmemiştir. görevinin ardından dünyaya döndüğünde hiç ummadığı bir şey fark eder. onu öldürmeyen bu güç onu daha güçlü kılmıştır, ama bugüç Onda bazı yan etkileri olmuştur. Bu etkilerden bir tanesi de dengesini sağlayamamak tır. onun dengesini bozan bu güçle baş edemediği için bu gücü serbest bırakmaya karar verir. Onu dizginlemek ten vazgeçer ama bu durum ona ve çevresindekilere daha çok zarar vermeye başlar. Onun buhoyrat hareketleri icidekinin serbest kalmasına neden olur. bu güç yüzünden parçalanan X Men grubu ne yapıp edip eski yapısına konuşmalıdır.
Aksi takdirde kahramanları olduklari Arkadaşlarını kurtarmak çok güç olacaktır. Ne yapıp edip onu ve dünyayı Kurtarmak zorunda dırlar. Onların başarması gereken tek şey sadece arkadaşlarını kurtarabilmek değildir. arkadaşlarının içinde bulunan O büyük silahı da kurtarmaları gerekmektedir. bu şekilde dünyayı ele geçirmeye çalışan kozmik güçteki uzaylılardan dünyayı kurtarabileceklerdir. bakalım bu güçlü vaziyetten dünyayı kurtarmayı başarı bilecekler midir

Bir önceki yazımız olan Hababam Sınıfı Yeniden Full hd izle (2019) başlıklı makalemizde Hababam Sınıfı Yeniden Full hd izle (2019), Hababam Sınıfı Yeniden full sansürsüz izle ve Hababam Sınıfı Yeniden full tek parça izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)